SOPKA.CZ - reportáže - -Economy Sky Coach
Air New Zealand přišlo s revoluční proměnou na palubách dálkových letů.
Zbrusu nová sedadla do Premium ekonomy tříd, společně s komfortem pro ty, kteří chtějí cestovat v obnovené Premium Ekonomy nebo v luxusní Business Premier třídě.
Do ekonomických tříd byly navrženy nové postele.
Sky Coach jsou navrženy ze třech sedadel, uzpůsobeny k tomu, aby mohly být změněny v postele. Celkem 22sedaček, které jsou po obou stranách letadla, bude tak možné přizpůsobit na postele – tak zvanou SkyCoach. Pro dva dospělé cestující, kupující SkyCouch, to bude v reálu znamenat, koupit si 2místa za standardní cenu + třetí místo uprostřed za přibližně poloviční cenu letenky. Všechny prodejní tarify na SkyCoach budou oznámeny v dubnu 2010.
U Premium Ekonomy třídy došlo také k výrazným změnám.
Nová technologie vaření tak umožňuje personálu jídlo vařit a ne pouze ohřívat. Ve skutečnosti to tedy znamená „ první čerstvě uvařené jídlo i v letecké hladině 11 000 km nad zemí.
Premium Ekonomy má i nový koncept pro rozmístění a konfiguraci sedaček 2 – 2 – 2. Pro cestující to tedy znamená více komfortu, více místa pro nohy a více soukromí.
Business Premier třída, která již v minulosti získala ocenění má též novou tvář. Interiér se představí v barvách křídové a inkoustové.
Samozřejmě nebude chybět ani čerstvě uvařené jídlo.
Věříme, že každý z těchto tří produktů bude v budoucnu znamenat krok vpřed v boji s konkurenčními společnostmi. Komfortní výhlídky do budoucna podchyceny inovací ve stravování a samozřejmě zábavou na palubách v podobě her, filmů aj.
Objednat si steak, dobře propečený nebo medium rare v Business Premier, pizzu pro 2 v Premium Ekonomy nebo pozdní snack v ekonomy už nebude žádný problém. Díky nové technologii, už nebude jídlo pouze ohřívané, ale bude vždy čerstvě uvařeno. K tomu bude servírováno to nejlepší víno oceněno zlatou medailí. Ať už je to sauvignon blancs z oblasti Malborough,nebo pinot noirs z Central Otago, nebo cabernet merlots a syrahs z Hawkes Bay.
V letadlech 777 – 300 bude tedy 246ekonomických sedadel (včetně 66sedadel určených pro SkyCoach), 50Premium Ekonomy sedadel a 44Business Premier.
Mezi prvními kdo vyzkouší tuto revoluci v cestování, budou od prosince cestující na letech NZ5 a NZ6 mezi Aucklandem a Los Angeles, v návaznosti pak od dubna 2011cestující na letech NZ 1 / NZ 2 z Londýna do Los Angeles a zpět.
Přidáno dne: ..
Autor: 

Zajímavé odkazy


Zajímavé odkazy

Air new zealand

Starší příspěvky

další...


Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz