SOPKA.CZ - bleskovky - listopad 2012 - Tropical Islands


Tropical Islands

Navštivte největší tropický svět v Evropě, který leží nedaleko Berlína. Že v Čechách prší, je tma, zima a sychravo? V Tropical Islands najdete jiný lepší svět – stálá teplota 26 stupňů Celsia, tropické vlhké klima, písečnou plážu „moře“ s vodou teplou 31 stupňů Celsia a spoustu zábavy pro děti i dospělé...a určitě tu neprší.Navštivte největší tropický svět v Evropě, který leží nedaleko Berlína. Vzdálenost z Prahy činí jen 280 km. Odpočiňte si na lehátkách na opravdové písečné pláži u Jižního moře nebo u Balijiské laguny, jejíž voda je vyhřátá až na 31 stupňů. Projděte se tropickým deštným pralesem s více než 50 000 rostlinami např. banánovníky, kávovníky nebo opravdovou mangrovovou lagunu, ve které žijí nejrůznější druhy ryb a želv. Některé stromy dosahují výšky až 18 metrů. V hale, do které by se poskládalo osm fotbalových hřišť nebo Eiffelovka, najdete i saunovou část, ve které můžete relaxovat a cítit se jako v opravdových tropech. Hala je vyhřátá na 26 stupňů a vlhkost je jako v tropické krajině.

Vyzkoušejte jízdu na modrém tobogánu, kde se dosahuje rychlosti až 70 km/h nebo se projeďte spolu s dětmi na nafukovacích kolech na červeném tobogánu. Děti budou nadšené z atrakcí v dětském klubu Tropino – čeká je zde motokárová dráha, prolézačky, skluzavky, lego hrad, trampolíny nebo bazének se čluny.

Objednejte si skvělé jídlo v některé z restaurací – vybrat si můžete z indické, asijské nebo mezinárodní kuchyně, děti určitě ocení široký výběr zmrzlin nebo speciální dětská menu v restauraci Tropino. Dospělí si mohou vychutnat některý z lákavých koktejlů připravovaných v Kalmoa nebo Moody Lounge.více informací zde:

http://nemecko.marco-polo.cz/zajezdy/tropical-islands-vstupenky-v-cene-zajezdu-_73825.html

Přidáno dne: 21.11.2012
Zdroj: sopka.cz

Starší zprávy

Rangerem v Africe
Barma (Myanmar) - vycházející hvězda asijské turistiky
Barma (Myanmar) - vycházející hvězda asijské turistiky
Abu Dhabí: jedinečná příležitost
Odletové poplatky v Delhi (Indie) od 01.12.2011
Tropical Islands - největší tropický dovolenkový svět v Evropě.
další...Kontextové odkazy eTarget >> Přidej odkaz mezi kontextové odkazy

Vyhledávání:


Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy
Miele - robotický vysavač

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz